Prihlásenie
Špeciálna MŠ
Špeciálna ZŠ
ZŠ pre žiakov s autizmom
Praktická škola
Odborné učilište
Kontakt
Navigácia
VZDELÁVANIE NA DOMA - učebný materiál
Hlavná stránka
Novinky
O škole
História
Organizačná štruktúra školy
Rozvrh hodín
Triedy
Predmety
Zoznam učiteľov a majstrov
Vybavenie školy
Školská knižnica
Školská záhradka
Snoezelen
Telocvičňa
Posilňovňa
Altánok alternatívneho vyučovania
Vonkajší športovo relaxačný areál
Prestávky
Školský internát
Informácie
Foto školského internátu
Školská jedáleň
Jedálny lístok
Harmonogram výdaja stravy
OZ Bocianie deti
2% z dane
Kontaktné údaje
Na stiahnutie
Bocianie deti na Facebooku
Fotogaléria
Projekty
Informácie pre verejnosť
Výberové konanie
Voľné pracovné miesta
Centrálna evidencia majetku
Objednávky, faktúry, súhrnné správy
Register ponúkaného majetku štátu
Ponuka pre správcov
Centrálny register zmlúv
Zmluvy SŠI Snina
Smernice
Záverečné správy
Vystavovanie duplikátov
Prijímacie konanie do OUI, PŠ
Výsledky prijímacieho konania (oui, pš)
Aktualizačné vzdeláanie
Zverejnenie programov AV
Vnútorné dokumenty školy
Ochrana osobných údajov
Mapa
Navigácia
VZDELÁVANIE NA DOMA - učebný materiál
Hlavná stránka
Novinky
O škole
História
Organizačná štruktúra školy
Rozvrh hodín
Triedy
Predmety
Zoznam učiteľov a majstrov
Vybavenie školy
Školská knižnica
Školská záhradka
Snoezelen
Telocvičňa
Posilňovňa
Altánok alternatívneho vyučovania
Vonkajší športovo relaxačný areál
Prestávky
Školský internát
Informácie
Foto školského internátu
Školská jedáleň
Jedálny lístok
Harmonogram výdaja stravy
OZ Bocianie deti
2% z dane
Kontaktné údaje
Na stiahnutie
Bocianie deti na Facebooku
Fotogaléria
Projekty
Informácie pre verejnosť
Výberové konanie
Voľné pracovné miesta
Centrálna evidencia majetku
Objednávky, faktúry, súhrnné správy
Register ponúkaného majetku štátu
Ponuka pre správcov
Centrálny register zmlúv
Zmluvy SŠI Snina
Smernice
Záverečné správy
Vystavovanie duplikátov
Prijímacie konanie do OUI, PŠ
Výsledky prijímacieho konania (oui, pš)
Aktualizačné vzdeláanie
Zverejnenie programov AV
Vnútorné dokumenty školy
Ochrana osobných údajov
Mapa
Zoznam učiteľov
Mgr. Tatiana Bodnárová
BOD
Rozvrh
učiteľka
Mgr. Martina Bojkunová
BOJ
Rozvrh
Triedna učiteľka:
3. ročník ŠZŠI - variant A
Mgr. Magdaléna Burdová
BU
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Vladimír Cihra
CI
Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Mgr. Štefánia Cudnáková
CS
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Martina Curková
Curková
pedagogická asistentka
Gabriela Curová
CU
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
III.D
Ján Dovhun
DO
Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Triedny učiteľ:
II.C
Zástupca v triede:
II.C
Ing. Valéria Geľová
GE
Rozvrh
učiteľka OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
I.A
Ľubomír Gic
Gic
vychovávateľ
Marek Harakaľ
HA
Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Triedny učiteľ:
II.C
Mgr. Lucia Holubová
HOL
Triedna učiteľka:
1. skupina
Martina Holubová
Holubová
pedagogická asistentka
Mgr. Darina Chmeliarová
Chmeliarová
vychovávateľka
Mgr. Tomáš Kandrik
KAN
Rozvrh
Triedny učiteľ:
7. ročník ŠZŠI - variant A
PaedDr. Jana Kandriková
KJ
Rozvrh
riaditeľka
Mária Karaščáková
pedagogická asistentka
Mária Karaščáková
vychovávateľka v ŠKD
Jozef Karľa
KA
Rozvrh
hlavný majster OV
Mária Karľová
KM
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
III.A
Maroš Keleman
KE
Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Mgr. Katarína Kopčáková
KK
Rozvrh
učiteľka OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
II.A
Dana Koškovská
pedagogická asistentka
Dana Koškovská
vychovávateľka v ŠKD
Ing. Mária Koťová
KO
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
II.B
Viliam Kozej
Kozej
vedúci vychovávateľ
Mgr. Zuzana Legdanová
pedagogická asistentka
Mgr. Katarína Lojková
CIN
Rozvrh
Triedna učiteľka:
7. ročník ŠZŠI - variant B
PaedDr. Jozef Makaj
MA
Rozvrh
zástupca
Juliana Mariničová
MJ
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
I.B
Mgr. Gabriel Mikula
MIK
Rozvrh
Triedny učiteľ:
5. ročník ŠZŠI - variant A
Mgr. Jana Mikulová
MKL
Rozvrh
Triedna učiteľka:
6. ročník ŠZŠI - variant B
Vilma Oláhová
pedagogická asistentka
Mgr. Slávka Olachová
OL
Rozvrh
majsterka OV, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
III.B
Mgr. Martina Pacolová
pedagogická asistentka
Mgr. Anna Rudová
asistentka učiteľa pre žiakov so ZZ
Zástupca v triede:
1. skupina
Mgr. Mária Savková
SAV
Rozvrh
Triedna učiteľka:
8. ročník ŠZŠI - variant A
Ing. Ivan Sičák
SI
Rozvrh
učiteľ OP, SŠI Snina
Triedny učiteľ:
III.C
Ing. Xénia Sičáková
SX
Rozvrh
učiteľka VVP a OP, SŠI Snina
Triedna učiteľka:
I.P
Triedna učiteľka:
II.P
Triedna učiteľka:
III.P
Mgr. Silvia Sivčová
pedagogická asistentka
Jaroslav Sochanič
SO
Rozvrh
majster OV, SŠI Snina
Bc. Vladimír Sochanič
Sochanič v.
vychovávateľ
Mgr. Marta Ščerbáková
ŠČE
Rozvrh
Triedna učiteľka:
3. ročník ŠZŠI - variant B
Mgr. Ľuboš Turčík
TUR
Rozvrh
učiteľ
Ing. Vladimír Valalik
VA
Rozvrh
učiteľ OP, SŠI Snina
Triedny učiteľ:
I.C
© aScAgenda 2024.0.1454
agenda.skoly.org
Stránka aktualizovaná: 03.05.2024
Voľné miesta na našej škole
Kontakt
Spojená škola internátna, Palárikova 1602/1, 069 01 Snina
Palárikova 1602/1
069 01 Snina
škola sekretariát: +421 57 762 53 37
zástupca riaditeľky pre ŠZŠI:
+421 905 713 732
Mapa
Fotogaléria